SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Evliliklerinden Çok Pişman Olduğunu Söyledi

Konseri esnasında teyzesinin yanına gidip onunla şarkı söylemiş olan Yeşim Salkım, evliliklerinden çok pişman durumda olduğunu da açıkladı; Ben tam 5 defa evlendim. Alanlar ise kapının önüne bıraktılar. Teyzem hiç evlilik yapmamış; en iyisi de evlenmemek

Evliliklerinden Çok Pişman Olduğunu Söyledi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 21 Mart 2017 - 13:30 'de eklendi ve 364 kez görüntülendi.

Türk müziğinin hayranları için çok eski bir gelenek olarak bilinen gündüz konserlerine yeniden yaşam veren İBB CRR Konser Salonu, İstanbul ili içerisinde Pazar Konserleri dahilinde önceki gün içerisinde Yeşim Salkım’ı sevenleri ile buluşturdu.Duayen sanatçılardan biri olan babası Dursun Salkım ile aynı sahne içerisinde yer alması planlanan konser esnasında Yeşim Salkım; babasının geçirmiş olduğu rahatsızlığı sebebi ile sahneyi kızı olan Meryem Ada Eratik, kardeşi olan Durçin Salkım ve de yeğeni Yeşim Dila Salkım ile beraber paylaştı.

Salkım, kızı ile beraber ”Söz” ismine sahip şarkısını seslendirdi. Dursun Salkım da seyircilerin arasında yer alıp kızını konseri esnasında hiç bir şekilde yalnız bırakmadı.

Salkım ayrıca, ”O benim ilk göz ağrım” demiş olduğu yeğeni Yeşim Dila Salkım ile birlikte ”Sil Baştan” ismine sahip olan şarkısını okudu.

Bir ay öncesinde felç geçirmiş olan Dursun Salkım, kızını da seyircilerin arasından izledi. Baba Salkım ayrıca ”Ben kızımı hiç bir şekilde yalnız bırakmamak amacı ile hasta yatağımdan çıkarak geldim. Sizler de kızım için gelmiş olduğunuzdan dolayı çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi..Babasının söylemiş olduğu bu sözlerinin karşısında bir hayli duygulanmış olan Yeşim Salkım ise şu şekilde konuştu; ”Benim için değil de, senin için buraya geldiler. Babamın ise buraya kadar gelmesi bile benim için çok büyük onur ve de çok büyük bir şeref. Kendisi hasta ve de çok zor bir dönem geçirmekteyiz.”

Bu sözlerin hemen sonrasında ise Yeşim Salkım babası ile beraber ”Duymayan Kalmasın” ismine sahip olan şarkıyı söyledi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı