SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Fatih Terim İle Birlikte Kızı ve Damadı Hakaret Davası Açtılar

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanmış olan iddianame içerisinde müştekiler Fatih Terim ile birlikte Buse Terim Bahçekapılı ve de Volkan Bahçekapılı’nın Avukatları Rezan Epözdemir aracılığı ile suç duyurusunda bulunmakta olduğu belirtildi.

Fatih Terim İle Birlikte Kızı ve Damadı Hakaret Davası Açtılar
Bu haber Vedat Soylu tarafından 12 Mart 2017 - 18:30 'de eklendi ve 262 kez görüntülendi.

Suç duyurusu içerisinde 2016 Avrupa Şampiyonası’ndayken müşteki Fatih Terim’in yönetmiş bulunduğu ve Türk Milli Takım’ın oynamış bulunduğu her 2 tane müsabakanın mağlubiyet ile sonuçlanmış olduğu hatırlatıldı. Mağlubiyetin hemen sonrasında Fatih Terim’in kızı olan Buse Terim Bahçekapılı’nın İnstagram hesabı üzerinden paylaştığı bir tane fotoğrafın altına şüphelilerden Anıl S. ile birlikte Ferhat Y. ve de Mehmet A.Y.’nin hakaret içeriğine sahip paylaşımlarda bulunduğu açıklandı. Şüphelilerden Ercan S.’nin ise Periscope hesabı üzerinden , şüpheli Selim E.’nin ise twitter hesabı üzerinden hakarette bulunulduğu suç duyurusu içinde anlatıldı.

Suç duyurusu üstüne soruşturma başlatmış olan savcılık şüphelilerin tek tek ifadelerini aldı. Şüphelilerden Anıl S. ifadesi içerisinde, şikayete konu olan instagram hesabının kendisine ait bir durumda olduğunu, hesabından ise müştekilere yönelik hakaret içeriğine sahip mesajlarları kendisinin paylaşmamış olduğunu, hesabını kapatmış olduğunu belirtip bu suçlamayı da reddetti. Şüphelilerden Ercan S. ise periscope hesabının kendisine ait bir durumda olmadığını belirtip suçlamaları kabul etmedi. Şüphelilerden Ferhat Y. ise hakaret teşkil etmekte olan mesajlar atmadığını, Buse Terim Bahçekapılı’ya ise özür mesajı atmış olduğunu belirterek suçlamaları kabul etmedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA