SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Fatmagül Tatilde çok yakında Show Tv ekranlarında başlıyor!

Fatmagül Fakı’nın sunuculuğunu üstlendiği yepyeni bir format yakında Show’da başlıyor. Detaylar haberimizde..

Fatmagül Tatilde çok yakında Show Tv ekranlarında başlıyor!
Bu haber Alper tarafından 08 Mart 2017 - 15:39 'de eklendi ve 438 kez görüntülendi.

Ekranların sevilen yüzü Fatmagül Fakı, Show Tv’de yayınlanacak olan yepyeni bir programla ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Fatmagül Fakı ile dünyayı yakından görmeye ve keşfetmeye ne dersiniz? Format gereği izleyicinin isteğine göre seyahate çıkacak olan Fatmagül Fakı turist gibi değilde gezgin gibi dünyayı dolaşacak.Dünya üzerinde gezilmesi ve görülmesi gereken yerleri izleyicilerin isteğine göre yapacak olan Fatmagül Fakı, izleyici nereyi çok görmek istiyorsa oraya gidecek. Güzel sunucu sosyal medya üzerinden yapılan istekleri karşılıksız bırakmayacak.

Fatmagül Fakı’nın sunuculuğunu üstlendiği Fatmagül Tatilde yakında Show Tv’de.

Fatmagül Fakı Kimdir?Türk sunucu Şubat 1990 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. Asıl mesleği Grafik Tasarımcılığı olan Fatmagül Fakı, Magazin D ile sunuculuk kariyerine başlangıç yapmıştır. Adriana Lima’ya benzerliği ile bilinen başarılı sunucu kısa süre içinde spikerlik ve sunuculuk hayallerine ulaşmıştır.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı