SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Genç sevgilisi İle Elele Bir Durumda Yakalandı

Senelerdir dilden dile dolaşmakta olan ”Aşkın yaşı yoktur” şeklindeki söz önceki gün içerisinde Nişantaşı’nda çekilmiş olan bu kareyle tekrardan ispatlandı!

Genç sevgilisi İle Elele Bir Durumda Yakalandı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 05 Mart 2017 - 15:45 'de eklendi ve 293 kez görüntülendi.

Türkiye’deki en ünlü reklamcı ve de pazarlama iletişimi uzmanlarından bir tanesi olan Levent Erden, kendinden yaşça küçük bir durumda olan sevgilisiyle el ele bir şekilde objektiflerden kaçamadı. Nişantaşı içerisinde genç aşkıyla beraber dolaşırken görüntülenmiş olan Bilgi Üniversitesi’nin akademisyenlerinden biri olan Levent Erden’in mutluluğu ise adeta gözlerinden okunmakta idi.



60 yaşında bulunan ve de kendisinden yaklaşık olarak 40 yaş küçük durumdaki sevgilisiyle görüntülenmiş olan Erden, gazetecileri gördükten sonra ”Bunlar da nerden çıktılar!” deyip anlamsız tepkisini gösterdi. Ünlü olan akademisyenin genç yaştaki sevgilisi ise bir anda panikleyip sokağın ortasında ”Eyvah bizi çekmeye başladılar, şimdi ben ne yapacağım!” şeklinde haykırdı. Daha sonrasında Levent Erden ve de çıtır sevgilisi, hızlı adımlar ile ilerleyip gözlerden kayboldular. 1957 senesinde doğmuş olan Levent Erden’in sevgilisinin ayrıca öğrencisi olduğu ise iddiaların arasında bulunuyor… Ki eğer bu durum doğru ise Erden ile genç aşkına üniversite yönetimi içerisinde ”Bu ilişkiyi hemen bitirin” şeklindeki uyarı gelmesi de muhtemel…

Bu esnada kendisinden yaşça fazlasıyla küçük olan bir isim ile aşk yaşamaya devam eden tek isim Levent Erden de değil… Ali Ağaoğlu’nun sevgilisi olan Duygu Su Gülpınar, kendisinden tam tamına 37 yaş küçük bir durumda. Dikran Masis’in eşi olan Yasemin Hanım ise ondan tam tamına 35 yaş daha genç.



HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA