SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Gözüm Sende Bulut Şeker Kimdir?

Bu hafta pazar 23:50’de Atv ekranlarında yayınlanacak olan ”Gözüm Sende” adaylarının bilgilerini haberin devamından öğrenebilirsiniz.

Gözüm Sende Bulut Şeker Kimdir?
Bu haber Alper tarafından 01 Nisan 2017 - 15:01 'de eklendi ve 1.963 kez görüntülendi.

Aylin Kabasakal’ın sunuculuğunda Atv ekranlarında yayınlanan Gözüm Sende programının bu haftaki erkek adayı olan ”Bulut Şeker” kimdir tanıyalım.Her hafta sonu Atv ekranlarında yayınlanan programın formatına göre stüdyodaki aday kendisine talip olan adayların yüzünü görmeden önce ikisini eleyecek daha sonra ise geriye kalan iki kişiden yine seçim yapacaktır.

Bu haftanın stüdyodaki adayı Bulut Şeker annesi ile birlikte hangi adayımızı beğenecek?

Annesi ile beraber bayan taliplerinin yüzlerini görmeden tek tek inceleyip tartacak olan Bulut Şeker bakalım kimi seçecek.

Gözüm Sende yeni bölümüyle 2 Nisan Pazar saat 23:50’de Atv’de.Bulut Şeker kimdir?

Berlin doğumlu ses sanatçısı Bulut Şeker, Almanya’da ikamet etmektedir. Türkçe şarkılar seslendiren Bulut Şeker, roman havası ve hip hop tarzı figürleri ile Almanya’da büyük ses getirdi.Bulut Şeker İnstagram hesabı; https://www.instagram.com/bulutseker/


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı