SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Gülben Ergen Deniz Seki’yi Ziyarete Gitti

Şarkıcılardan Gülben Ergen, Bakırköy Kadın Cezaevi içersinde hükümlü olan şarkıcılardan Deniz Seki’yi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebi ile ziyaret etti

Gülben Ergen Deniz Seki’yi Ziyarete Gitti
Bu haber Vedat Soylu tarafından 08 Mart 2017 - 19:15 'de eklendi ve 281 kez görüntülendi.

İkili, öteki hükümlülerin katılımı ile cezaevinde gerçekleştirilen özel bir organizasyon içerisinde, Kadınlar Günü’nü de şarkı söyleyip kutladılar.saat 13.00 civarında cezaevine gelmiş olan Gülben Ergen, basın mensuplarına ise ziyarete yönelik çok özel bir açıklama gerçekleştirdi.

Fazlası ile heyecanlı olduğunu açıklamış olan Gülben Ergen; ”Deniz Seki’yi sürekli olarak ziyaret etmekteydim ancak hep camın arka tarafından görüyordum. Bu defa ise ilk kez içeri girerek kendisine sarılabileceğim. Sürekli olarak camın arkasından telefon ile konuşuyorduk. Ancak şimdi çok daha fazla mutlu olacak” ifadeleri ile konuşmasını sürdürdü.Ziyareti ise yaklaşık olarak 2 saat devam eden Gülben Ergen, çıkış esnasında tekrar kendisini beklemekte olan basın mensuplarına çok kısa bir açıklama gerçekleştirdi. Ünlü şarkıcı açıklaması içerisinde; ”Hepinize çok selam söylüyor. Görüşmemiz fazlası ile sıcak bir şekilde geçti. Ona da içerde bir şarkıyı söylettik. Fazlası ile güzel bir gün geçirmiş olduk. Yaşamımda hiç bir şekilde böyle bir şeyi de yaşamadım. Fazlası ile kalabalıklar idi. Sohbet etmeye devam ederken aynı anda şarkılar da söyledik. Haziran ayı bir an önce gelsin” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA