SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Güllü Bütün Herkesi Çok Şaşırttı

Fantezi müziğinin en sevilen isimlerinden biri olan Güllü’nün kiloları ile çok uzun seneler boyunca başı dertten hiç bir şekilde kurtulmadı.

Güllü Bütün Herkesi Çok Şaşırttı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 20 Mart 2017 - 21:00 'de eklendi ve 319 kez görüntülendi.

9 ay içerisinde tam tamına 70 kilo vermiş olan ünlü ve başarılı şarkıcıyı gören hiç kimse tanıyamadı.Şarkıcılardan Güllü, 9 ay içerisinde tam tamına 70 kiloyu birden verdi. Çok farklı bir görünüme kavuşmuş olan Güllü’yü gören hiç kimse ise gözlerine asla inanamadı. Önceki akşam üzeri Club Etiler içerisinde bir sahne almış olan şarkıcı geçirmiş olduğu mide küçültme operasyonunun sonrasında eski formuna başarılı bir şekilde kavuşmuş olduğunu söyledi.

Ünlü ve de başarılı şarkıcılardan biri olan Güllü, geçirmiş olduğu mide küçültme operasyonu ile birlikte 9 ay içerisinde tam tamına 70 kiloyu birden verme başarısını gösterdi. Güllü bu operasyon ile birlikte ise resmen eridi ve de bitti. Yeni olan bu görünümü ile birlikte çok daha genç yaşta göstermeye başlayan Güllü’yü görenler de gözlerine hiç bir şekilde inanamadı. Güllü 11 sene aradan sonra ise nisan ayı içerisinde yeni bir albüm çıkartacak olduğunu hayranlarına açık bir şekilde söyleyip; ”Herkes tamamen hazır bir durumda olsun, artık çok başka bir Güllü geliyor” ifadeleri ile birlikte fazlası ile iddialı bir şekilde konuşmasını devam ettirdi..
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı