SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Gülşen anne olduktan sonra sahnelere geri döndü

Gülşen tekrar sahnelere döndü hem de Bursa Uludağ da yapılan en Büyük kış gençlik festivali olarak da bilinen Seldy Whitefest kapsamında döndü.

Gülşen anne olduktan sonra sahnelere geri döndü
Bu haber Toprak Çınar tarafından 07 Şubat 2017 - 17:11 'de eklendi ve 523 kez görüntülendi.

Anne olması nedeni ile birlikte uzun süre sahnelerden ayrı kalan genç güzel şarkıcı Gülşen anne olmanın verdiği bir heyecan ile sahnenin tozunu dumana kattı. Sadece Gülşen’in geri dönmesi değil aynı zaman da sahnede giymiş olduğu kıyafet de epey bir konu oldu.Gülşen hamilelik ve doğum sonrası döndüğü sahnede ise Buzlar kraliçesi kıyafeti ile birlikte hem gözleri üzerine çekerken hem de magazin dünyasında bir kilo almamış mı bu gibi dedikoduların başlangıcını yaptı. Sahneler geri dönen Gülşen hem kıyafeti hem de şarkıları ile dinleyicileri çığlıklara boğdu. Anne olduğu için yani doğum yaptığı için yaklaşık 2 ay boyunca sahnelerden uzak kalan Gülşen geriye Bangır Bangır şarkısı ile dönüş yaptı. Gülşen ise uzun bir aradan sonra sahneye tekrar çıkacağı için çok heyecanlı olduğunu dile getirirken aslında sahneye çıkacağım için değil o sahneye bir anne olarak çıkacağım için çok mutlu ve heyecanlıyım dedi.

Ayrıca Gülşen her yıl buradayım burası çok farklı bir yer çok farklı bir havası var ve bütün gençler burada oluyor dedi. Ayrıca Gülşen çocuğa kendilerinin baktığını ve bakamayacaksam niye doğurdum diyerek bir dadı bile tutmadıklarını ifade etti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı