SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Güvenlikler Çok Zor Sakinleştirdi

Ahmet Kural, gece yarısında gitmiş olduğu bir çorbacıda kendisi ile fotoğraf çektirmeyi isteyen hayranını kovduğu için bir kavga çıktı.

Güvenlikler Çok Zor Sakinleştirdi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 23 Mart 2017 - 18:30 'de eklendi ve 323 kez görüntülendi.

Önceki gece yarısında 05.15 civarında bir tane arkadaşı ile Etiler’de yer alan bir restauranta gitmiş olan ünlü oyunculardan Ahmet Kural, yemek yediği esnada fotoğraf çektirmek amacı ile yanına gelmiş olan erkek hayranını tersledikten sonra ortam iyice gerildi. İkilinin arasında başlamış olan sözlü atışma kısa süre içerisinde ise bir kavgaya dönüştü.Habertürk’te içerisinde yer alan özel bir habere göre; Hayranı küfürlü bir şekilde konuşmuş olan oyuncuyu, ”Erkeksen dışarıya gel” diyip kapıya çağırdı. Kural’ın ise; ”Dövecek misin sen, gel lan” şeklindeki ifadelerine yer vermesi ile birlikte olay iyice büyüdü.

Güvenlik görevlileri ve de müşterilerin araya girmesi ile birlikte taraflarda sakinleşti. Bazı müşterilerin ise tepki göstermiş olduğu Kural, yemeğini yarıda bırakarak taksi ile bu mekândan da ayrıldı.Ahmet Kural geçtiğimiz günlerde ise başına Zorlu AVM içerisinde görüntülenerek dikkatleri üzerine çekmişti. Bir süre boyunca mağazaları dolaşmış olan Kural, daha sonrasında Özel bir mağazaya uğrayıp siparişlerini almıştı. Kütahya ili doğumlu olan ve 34 yaşında bulunan oyuncu, işlerini bitirdikten hemen sonra ise hızlı adımlar ile otoparkta bulunan arabasına binip AVM’den ayrılmış idi.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı