SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hadise Hakan Sabancı İçin ”Ölürüm Sana” Şarkısını Söyledi.

Hakan Sabancı ile beraber olduğunu yalanlamış olan Hadise; Sabancı’nın doğum günü içerisinde ”Ölürüm Sana” ve de ”Senden Daha Güzel” isimli şarkılarını çaldı.

Hadise Hakan Sabancı İçin ”Ölürüm Sana” Şarkısını Söyledi.
Bu haber Vedat Soylu tarafından 21 Şubat 2017 - 16:15 'de eklendi ve 452 kez görüntülendi.

Hakan Sabancı ile beraber olduğunu yalanlamış olan Hadise; Sabancı’nın doğum günü içerisinde ”Ölürüm Sana” ve de ”Senden Daha Güzel” isimli şarkılarını çaldı. Hakan Sabancı, 26. doğum gününü önceki gece yalısında abisi Hacı Sabancı’yla beraber yaşadığı Kanlıca’da yer alan yalıda gerçekleştirilen bir parti ile kutladı. Geceye ise aralarında Hacı Sabancı’nın sevgilisi olduğu açıklanan Özge Ulusoy, Irmak Atuk ve de Önder Bekensir’in de yer aldığı pek çok ünlü isim geldi.Geceye katılanların arasında ayrıca, geçtiğimiz aylar içerisinde Hakan Sabancı’yla beraber görüntülenen ünlü şarkıcılardan Hadise de yer alıyordu. Hadise ise, Sabancı’nın doğum günü partisinde en fazla eğlenen isimlerden bir tanesi oldu. Mahmut Orhan’ın DJ kabinine geçmiş olduğu gecede bir ara Hadise de Dj Kabinine gelerek Orhan’a eşlik etti. Hadise ayrıca, Tarkan’dan ”Ölürüm Sana” isimli şarkıyı ve de Duman’dan ”Senden Daha Güzel” isimli şarkıyı çalıp dans etti. Hakan Sabancı ve de Hadise görüntülendikleri günler içerisinde aşk dedikodularını yalanlamış ve hiç bir şekilde beraber olmadıklarını söylemiş idi. Şarkılara eşlik etmiş olan ve de dans eden Hadise gecenin en fazla eğlenen isimlerinden bir tanesi idi.

ilk defa 22 Aralık 2016 tarihi içerisinde, Hadise ve de Hakan Sabancı arasındaki yakınlaşma ”Bir aylık hadise” başlığı ile duyurulmuştu.. Haberde ise; ikilinin bir aydan beri beraber olduğu, hatta Miami içerisinde birlikte tatil bile yapmış oldukları yazılmıştı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA