SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hakan Sabancı İle Alakalı Açıklama Yaptı

Geçmiş olduğumuz ekim ayı içerisinde sevgilisi Hakan Sabancı’dan ayrılmış olan Aslışah Alkoçlar; ”İlişkiniz neden bitti?” şeklinde sorulan sorusunu yanıtladı.

Hakan Sabancı İle Alakalı Açıklama Yaptı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 09 Mart 2017 - 17:32 'de eklendi ve 338 kez görüntülendi.

Geçmiş olduğumuz ekim ayı içerisinde sevgilisi Hakan Sabancı’dan ayrılmış olan Aslışah Alkoçlar; ”İlişkiniz neden bitti?” şeklinde sorulan sorusunu yanıtladı.Ender – Gülşah Alkoçlar’ın kızı olan Aslışah Alkoçlar, Mag dergisi için çok özel pozlar ve de özel bir röportaj verdi.

18 yaşında evlenmiş olan annesi, 20 yaşında evlenmiş olan ablası ve de anneannesi gibi genç bir yaşta evlenmeyi hiç bir şekilde düşünmediğini açıklayan Aslışah Alkoçlar, şu an içerisinde kalbinin boş bir durumda olduğunu da açık bir şekilde söyledi.

”Aşk fazlası ile güzel bir duygu, yaşamı biri ile paylaşmak ise fazlasıyla önemli” şeklinde ifadelerine yer veren 23 yaşında bulunan sosyetik güzel; ”Erkeklerde aradığınız en önemli kriterler nedir?” şeklinde sorulmuş olan sorusuna ise; ”çok düşünceli ve de romantik bir durumda olması, kendimi bana özel bir şekilde hissettirmesi. Yalana ise hiç bir şekilde tahammülüm yok. Hemen soğuyabilirim” şeklindeki ifadeleri ile cevap verdi.Aslışah Alkoçlar ayrıca sorulmuş olan; ”Hakan Sabancı ile devam eden ilişkiniz niçin bir anda bitti?” şeklindeki sorusunun üstüne; ”El ile tutulur herhangi bir nedeni yok. İkimizin de çok daha farklı hedefleri var idi. Bu süreci ise her genç gibi çok hızlı bir şekilde atlattık” şeklindeki ifadelerine ile cevap verdi.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı