SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hakan Sabancı İle Engincan Ural Sabancı Çok Kötü Yakalandı

Hakan Sabancı ile Engincan Ural, geçtiğimiz gece yarısında çapkınlık turuna çıktılar. Gitmiş oldukları mekanda 2 tane gurbetçi güzelle yakınlaşmış olan ikili, geceye ise genç iş adamının Kanlıca’da yer alan yalısında devam ettiler.

Hakan Sabancı İle Engincan Ural Sabancı Çok Kötü Yakalandı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 25 Şubat 2017 - 14:15 'de eklendi ve 287 kez görüntülendi.

Hakan Sabancı ile Engincan Ural, geçtiğimiz gece yarısında çapkınlık turuna çıktılar. Gitmiş oldukları mekanda 2 tane gurbetçi güzelle yakınlaşmış olan ikili, geceye ise genç iş adamının Kanlıca’da yer alan yalısında devam ettiler.İsmi çok uzun bir zamandır Hadise ile anılmakta olan Hakan Sabancı, Sibel Can’ın oğlu olan Engincan Ural ile çapkınlık turundayken yakalandı. Cihangir içerisinde bir mekanda buluşarak hemen sonrasında Nişantaşı’nda yer alan bir bara geçmiş olan ikili, içeride 2 tane gurbetçi güzel ile yakınlaştı.

Habertürk Gazetesi’nin yapmış olduğu özel bir haberine göre ise; dörtlü, yarım kalan eğlenceye Sabancı Ailesi’ne ait olan Kanlıca’da yer alan yalıda devam etme konusunda karar aldı. Sabancı ve de Ural, muhabirleri atlatabilmek için kızları taksi ile önden yolladı.

Mekandan ayrı bir şekilde çıkıp Sabancı’ya ait olan VIP minibüse binmiş olan ikili, Kanlıca’da yer alan yalının önünde ise kızların buraya gelmesini bekledi. Genç olan işadamı bir zaman sonra içeriyi girer iken Ural, arabada kalarak güzelleri beklemeye de devam etti.Kızlar gelir gelmez ise flaşların patlaması ile birlikte şoke olan üçlüden Ural ve de kız arkadaşı, koşar adımlar ile birlikte hızlıca yalıya girdiler. Öteki güzel ise taksiden hiç bir şekilde inmeyerek kaçmayı tercih etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA