SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hakan Sabancı Tarafından Ekildi

Hadise önceki gece yarısında Karaköy Drone’da 2 tane erkek ile eğlendi. Mekan çıkışında gazetecileri görmüş olan popçu ise hemen yüzünü sakladı.

Hakan Sabancı Tarafından Ekildi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 24 Şubat 2017 - 15:30 'de eklendi ve 357 kez görüntülendi.

Hadise önceki gece yarısında Karaköy Drone’da 2 tane erkek ile eğlendi. Mekan çıkışında gazetecileri görmüş olan popçu ise hemen yüzünü sakladı. Hadise’nin hemen sonrasında içeride eğlenmiş olduğu erkekler de dışarıya çıktı. Gazetecilerin burada kendilerini görüntülemekte olduğunu fark eden 2 erkek, istikametlerini değiştirdi. Hakan Sabancı’nın ise son anda bu mekana gelmekten vazgeçmiş olduğu öğrenildi.Önceki akşam üstü Hakan Sabancı ile bir kulüpte eğlenmek amacı ile sözleşen Hadise’nin gözü bütün gece boyunca yolda kaldı… Gazetecilerin orda bulunduğunu öğrenen Sabancı ise bu mekana gitmedi. İsmi aylardan beri Hakan Sabancı ile anılmakta olan Hadise’nin hevesi ise kursağında kalmış oldu… Güzel ve başarılı şarkıcı, geçtiğimiz günler içerisinde 26. yaş gününü kutlamış bulunan Sabancı’ya Tarkan’a ait ”Ölürüm Sana” isimli şarkısını çalıp ilan-ı aşk etmiş idi.

Genç kızların gözdesi olan Sabancı ile önceki gece Karaköy içerisinde buluşmak amacı ile sözleşen Hadise’nin programı ise gazetecilerin yüzünden bozulmuş oldu. Güzel ve başarılı şarkıcı, gece kulübü içerisinde yaklaşık olarak 3 saat boyunca Hakan Sabancı’yı bekledi.Genç olan işadamı ise kapıda gazetecilerin bulunduğunu öğrenince bu mekana girmekten son anda vazgeçti. Gece boyunca ie gözü yollarda kalmış olan Hadise, en sonunda pes ederek mekanı terk etme kararı aldı. Hüsrana uğramış olan ünlü şarkıcı, çıkışta da yüzünü kapüşonu ile gizledi. Sabancı tarafından ekilmiş olan Hadise’nin morali ise bir hayli bozuk durumdaydı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı