SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Halen Şok Yaşamakta Olduğunu Açıkladı

Şarkıcılardan Linet, dostlarının organize etmiş olduğu sürpriz doğum günü partisi ile 42. yaşını büyük bir coşku ile kutladı.

Halen Şok Yaşamakta Olduğunu Açıkladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 07 Mart 2017 - 16:45 'de eklendi ve 304 kez görüntülendi.

Asmalımescit Soho içerisinde gerçekleşmiş olan kutlamaya şarkıcının annesi ile birlikte şarkıcılardan Hakan Altun ve de arkadaşları geldiler.Linet’in doğum günü ile alakalı kutlamasının yapılmış olduğu mekanın girişinde ellerinde hediye paketiyle görüntülenmiş olan Hakan Altun; ”Hediyemi alıp hemen geldim. Kutlamaya da hazırım” deyip esprisini yaptı.

Kutlama sonrasında ellerinde balonlarla gazetecilerin karşısına çıkmış olan Linet; ”Yeni yaşım ile müzik ve de aşk dolu bir sene diliyorum. Sürekli olarak sürpriz gelen aşklar çok güzeldir. Aman olsun diyerek hiç bir şekilde beklemedim. Önemli olan şey doğru ve de güzel insanlar ile karşılaşmak” ifadeleri ile konuştu.Uzun seneler sonra İsrail içerisinde sahne almış olan Linet, gördüğü alakanın karşısında çok büyük bir mutluluk duymakta olduğunu ifade edip; ”Çok harika bir duygu. Muazzam bir şekilde geçti. Yaşamımda çok önemli olan bir olay oldu. 6.000 kişilik olan kapalı bir mekan içerisinde, Beyonce ve de Jennifer Lopez sahneleri kadar çok önemli bir sahne idi. Seneler sonrasında bu şekilde İsrail içerisinde sahne almak, Türkiye’yi iyi bir şekilde temsil etmek ise çok büyük gurur verici idi. Seneler öncesinde İsrail’de albümler yapmaktaydım. Müzik yaşamıma başladım. 20 senedir Türkiye’deyim ve de halen orada ne kadar takip edilip sevilmekte olduğum gördüm. Ben halen bir şoktayım, İsrail de büyük bir şokta. Gurur duymaktayım” şeklindeki ifadelerine yer verdi.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı