SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hande Yener Adeta Ateş Püskürdü

Hande Yener, sosyal medya üzerinde takipçi ve de tıklanma satın alan herkesi eleştirdi; Bazı insanlar şizofren olmuşlar.

Hande Yener Adeta Ateş Püskürdü
Bu haber Vedat Soylu tarafından 09 Mart 2017 - 14:34 'de eklendi ve 463 kez görüntülendi.

Hatta para amacı ile reklam yapıp insanları zehirlemekte olanlar bile varHande Yener, önceki gün içerisinde katılmış olduğu bir ödül töreninde sahte tıklama satın almış olan meslektaşlarına adeta ateş püskürdü. ”Bazı insanlar şizofren olmuşlar” ifadelerine yer veren Hande Yener, şu şekilde ise konuşmasına devam etti; ”Bazı arkadaşlar bildiğim kadarı ile takipçi satın almaktalar. Buna göre ise Cem Yılmaz ve de Tarkan’ın 10 milyon tane takipçisi olmalıdır.”

Hande Yener, sözlerine şu şekilde de devam etti; ”Reklam yapmak amacı ile takipçi satın almış olanlar gibi para karşılığında reklam yapmakta olanlar da var. Bu reklamlar sebebi ile insanlarda zehirleniyor. Hatta bu insanlar belki ölebilirler ve de reklam yapmakta olan bu isimler, bunun günahın altında kalacak olabilirler.”Tören içerisinde Senenin En İyi Kadın Sanatçısı ve de Senenin En İyi Şarkısı ödüllerini almış olan Hande Yener sonrasında ise açıklaması içerisinde, ”Sizi almış olduğum ödüllerim ile döverim. Artık ev içerisinde ödüllerimi koyacak herhangi bir yer kalmadı, yeni bir ev satın alacağım” şeklindeki ifadelerine yer verdi.. Hande Yener geçtiğimiz günlerden Demet Akalın’ın takipçi satın aldığı ile alakalı açıklamalar yapmıştı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı