SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hande Yener Çok Sert Bir Gönderme Yaptı

Pop dünyası içerisinde devam eden rekabet sosyal medyaya da sıçramış bir durumda!

Hande Yener Çok Sert Bir Gönderme Yaptı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 06 Mart 2017 - 19:15 'de eklendi ve 367 kez görüntülendi.

Instagram isimli sosyal medya platformu içerisinde 772.000 tane takipçisi bulunan Hande Yener, 5 milyon 600.000 tane takipçisi olan ezeli rakiplerinden Demet Akalın’a önceki gün yapmış olduğu paylaşım ile adeta taş attı.
”Gerçek sadece bir tanedir aslında ve de herkes o gerçeği bilir. Ancak senden yana olmayınca ise sen hep değiştirmeyi denersin!” ifadelerine yer veren Yener, yeni bir tane daha polemiğin fitilini ateşlemiş oldu.



”İşte Türkiye’de yer alan Ultra, Extreme ve de Mega yıldızlarının organik takipçilerinin sayıları!” ifadelerine yer veren Hande Yener; Cem Yılmaz ile birlikte Tarkan ve de kendi profilinin ekran görüntülerini de burada paylaştı. Güzel ve başarılı popçu; ”Fake bir şekilde takipçi satın almış olanlara, utanmadan birde ”milleti kandıranlara” bu paylaşım cevap olsun” mesajı ile birlikte de sosyal medya üzerinde en çok takipçiye sahip olan Demet Akalın’a bir taşını atmış oldu.

Olay yaratacak olan bu paylaşımında kendisini Türkiye’nin ”Ultra” starı şeklinde ilan etmiş olan Hande Yener’in instagram isimli sosyal medya hesabında yer alan takipçilerinin sayısı 772.000 kişi, twitter isimli sosyal medya hesabında yer alan takipçilerini sayısı ise tam olarak 3.5 milyon kişi.




Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı