SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Harika Avcı Gözaltı İle Alakalı Açıklamalar Yaptı

Harika Avcı’nın, İzmir ili içerisinde kaldığı oteldeyken gözaltına alınmış olduğu, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra ise ifade verip serbest bırakılmış olduğu iddia edilmişti.

Harika Avcı Gözaltı İle Alakalı Açıklamalar Yaptı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 07 Mart 2017 - 14:42 'de eklendi ve 303 kez görüntülendi.

Ünlü ve başarılı şarkıcının gözaltına alınma sebebi olarak ise 2016 senesi içerisinde şöförü görevindeki Emre Ekinci’yi tehdit edip dövdürmüş olduğu davadaki yakalama kararı gösterilmekteydi.Instagram hesabı üzerinden açıklama yapmış olan Harika Avcı, farklı bir davadan ötürü ifade vermiş olduğunu belirtti.

57 yaşında olan şarkıcı açıklamasında; ”Bir zamandır hakkımda çıkmış olan asılsız haberleri çok fazla üzülerek izlemeye devam ediyorum. Özellikle de bugüne kadar hiçbir şekilde yorum yapmadım. Öncelikle yaşamış olduğum stresten ötürü buna sağlığım da izin vermedi, sonrasında ise siz sevenlerimin ve de değerli basın mensuplarının senelerdir beni yakından tanığını göz önünde bulundurup, adımı karalamak isteyen hiç kimseye paye vermeyi istemedim. Şunu da belirtmeyi isterim ki bazı mecralar içerisinde hakkımda yayınlanmış olan haberin geçtiğimiz günler içerisinde hakkımda çıkan ve de doğruyu kesinlikle yansıtmayan haberlerle hiç bir şekilde alakası yoktur. Ameliyat dönemi esnasında geçmişten gelen bir dava ile alakalı ifademi bildirmediğim amacıyla, sağlığıma yavaş bir şekilde kavuştuğum bugünlerde tekrardan ifademe başvurulmuştur. Bu halde ise sizlerde takdir edersiniz ki herhangi bir şekilde sakınca veyahut haber değeri bulunan bir konu yoktur ve kesinlikle tekrardan belirtiyorum ki; bu konunun son dönemler içerisinde hakkımda çıkan haberler ile hiç bir ilgisi yoktur. Bu fazlası ile üzücü haberler sonucu yaşamış olduğum stresten bugün tekrar hastanaye gitmek mecburiyetinde kaldım maalesef. Doktorum mutlaka istirahat etmemin gerekli olduğunu belirtti. Avukatlarım ise şu an içerisinde bu konu ile alakalı gereken ne ise onu yapıyorlar. Kendinize çok iyi bakın.. Hepimize sağlık ile birlikte mutluluk ve de huzur diliyorum. Sevgilerim ile Can’larım” şeklindeki ifadelerine yer verdi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı