SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Harika Avcı İle Alakalı Şoke Eden Bir Suçlama

Ünlü ve başarılı durumdaki şarkıcının eski şoförlerinden Emre E., maaşını istediğinden dolayı Avcı’nın adamlarının kendisini kaçırmış olduğunu ve de kafasına pompalı tüfek dayamış olduklarını da söyledi

Harika Avcı İle Alakalı Şoke Eden Bir Suçlama
Bu haber Vedat Soylu tarafından 21 Mart 2017 - 22:30 'de eklendi ve 318 kez görüntülendi.

Bir zamanlar Harika Avcı’nın şoförlüğünü yapmış olan Emre E., geçtiğimiz günler içerisinde polise başvurup Avcı’nın kendisini öldürtmeyi istediğini de iddia etti. Emre E.’nin iddiaları üstüne Harika Avcı hakkında özel bir soruşturma başlatıldı.İddialara göre olay şu şekilde gelişti: Şoför görevindeki Emre E., son dönem içerisinde Avcı’nın maddi durumunun çok kötüye gitmesi sonrasında maaşını da alamamaya başladı. Genç durumdaki şoför, bir müddet sonrasında ise ünlü şarkıcıdan birikmiş olan maaşını istedi. Bunun üstüne Avcı ile tartışmış olan Emre E. işinden ayrıldı.

28 Şubat gününde ise Avcı, şoför görevindeki Emre E.’ye ”Paranı sen Nesibe’den al” ifadeleri ile bir mesaj attı. Mesajın hemen sonrasında Avcı’nın başka bir tane çalışanı olan Nesibe A. ise, Emre E.’yi de aradı. Avcı’nın kendini beklemiş olduğunu söyleyen Nesibe A. özel bir buluşmayı ayarladı.

Emre E. ise, BMW markasına sahip araç içerisinde kendisini beklemiş olan Nesibe A. ile görüştü. Yolda gider iken araba içinde konuşmuş olan ikili, bir zaman sonra başka bir araba tarafındanda durduruldu. Otomobile 6 kişi daha burada bindi.Emre E.’yi burada tehdit etmiş olan bu kişiler; iddialara göre Harika Avcı’nın emri üstüne aracı Saklıkent’te yer alan bir tane siteye götürdü. Sitede yer alan bir binaya sokulmuş olan Emre E., burda ise Avcı ile karşılaştı. Ne olduğunu hiç bir şekilde anlayamayan Emre E., iddialarına göre adamlardan burada dayak yedi. Kafasına bir pompalı tüfek dayanmış olan ölüm ile tehdit edilmiş olan Emre E., Avcı’nın da ”Götürün artık, bunun işini de bitirin” sözleri ile kendinden geçti.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı