SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hayat Şarkısı 44. Bölüm Fragmanı Kerim Hülya’yı İkna Edebilecek mi?

Kanal D ekranlarında ilgiyle izlenen Burcu Biricik ve Birkan Sokullu gibi isimlerin rol aldığı Hayat Şarkısı’nın 44. bölüm fragmanı yayınlandı. Her salı akşamı merakla beklenen Hayat Şarkısı’nın yeni bölüm tanıtımını sizler için paylaştık.

Hayat Şarkısı 44. Bölüm Fragmanı Kerim Hülya’yı İkna Edebilecek mi?
Bu haber Alper tarafından 21 Şubat 2017 - 22:10 'de eklendi ve 557 kez görüntülendi.

Sosyal medyanın en çok konuşulan dizilerinden Hayat Şarkısı’nın 44. bölüm fragmanı 43. bölüm biter bitmez yayınlandı. Fragmanı izleyemeyen ve kaçıranlar için yazının devamında paylaştık.İçine düştükleri tehlikeli durumdan kurtulmak isteyen Cevher ailesi bir araya gelir. Hem Hüseyin’in saldırıya uğraması hemde aynı zamanlı olarak Melek’in evinin dağıtılması Bayram Cevher’i atağa geçirir. Bayram Cevher tüm aileyi bir araya toplar ve temkinli olmalarını ister. Babasının ikna çabalarına dayanamayan Hülya zorla da olsa eve gelir. Hülya ile aynı çatı altında olma fırsatını iyi değerlendirmek isteyen Kerim bu fırsatı kaçırmayacaktır. Kerim karısını hayatına geri dönmesi için ikna etmeye çalışır. Kerim yaptığı ince jestler Hülya’yı ikna edebilecek mi? Filiz’in sürpriz bir şekilde geri dönüşü bir süredir durulmuş gibi gözüken esrarengiz saldırıların tekrarlanması ve Cevher ailesinin alacağı kötü haberler aileyi derinden yaralayacaktır.

Hayat Şarkısı 44. Bölüm Fragmanı
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı