SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hayat Şarkısı dizisi yayın gününde değişikliği gidiyor!

Salı akşamları yayınlanan Hayat Şarkısı bu haftadan itibaren yeni gününde ve saatinde ekranlara gelecek.. Hayat Şarkısı hangi gün yayınlanacak! işte detaylar..

Hayat Şarkısı dizisi yayın gününde değişikliği gidiyor!
Bu haber Alper tarafından 22 Mart 2017 - 13:06 'de eklendi ve 414 kez görüntülendi.

2 sezondur ekranlara gelen Kanal D’nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı’nın yayın günü değişti. Kanal D yeni projelerinden biri olan İsimsizler’in 27 Mart pazartesi günü başlayacağını açıkladıktan sonra bir diğer yeni projesi olan Kara Yazı’nın da salı günü yayınlanmasında karar kıldı. Kanal D, yeni dizinin 28 Mart salı günü yayınlanacağını açıkladıktan sonra gözler salı günü yayınlanmakta olan Hayat Şarkısı’nın hangi gün ekrana geleceğine çevrildi.Dün akşam son kez yeni bölümü salı gününde yayınlanan yapımın gelecek bölümleri 2 Nisan’dan itibaren pazar akşamları ekranlara gelecek. Öte yandan pazar günleri yayınlanan Bodrum Masalı’da bundan sonra bir saatlik bölümlerle yayın hayatını sürdürecek. Bodrum Masalı dizisinin yeni bölümü saat 20:00’da başlarken, hemen ardından saat 21:00’da Hayat Şarkısı yeni bölümleri ekrana gelecek.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı