SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hayranlarına Sahnedeyken Söz Verdi

Yapmış olduğu müziği ”Anadolu Blues” şeklinde tanımlamakta olan Can Gox, Avcılar ilçesinde verdiği konserde salonu komple doldururken, izleyicilerden bir kısmını ise sahnede oturmak için davet etti.

Hayranlarına Sahnedeyken Söz Verdi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 12 Mart 2017 - 19:30 'de eklendi ve 307 kez görüntülendi.

Gerçek adı Can Göksun olan, sesinin benzetilmiş olduğu Cem Karaca ve de eserlerini seslendirdiği pek çok sanatçıyı saygı ile anmış olduğunu açıklayan Can Gox, Barış Manço Kültür Merkezinin Yıldız Sahnesi’ni doldurmuş olan yaklaşık 400 tane hayranına bir konser verdi. Belediyenin kültür sanat etkinlikleri dahilinde ücretsiz bir şekilde konser vermiş olan sanatçı Neşet Ertaş ile birlikte Cem Karaca, Tanju Okan, Esmeray, ve Barış Manço gibi bir dönemlere damgasını vurmuş olan sanatçıların sevilen şarkılarını burada söyledi. Can Gox ayrıca, bir şarkısını söylemiş olduğu Erkin Koray içinse; ”Sözler fazlası ile güzel olmuş Erkin ağabeyimiz ne yapar ise zaten ona saygımızda sonsuz, peşinden gitmekteyiz. Bizim burda olmamıza neden, Erkin Koraylar’dır. Her görmüş olduğumda elini öper ve çantasını taşırım. Bu görev ise bizlere aittir, kimseye de hiç bir şekilde bırakmayız” ifadelerine yer verdi.

Programı esnasında bir ara gitar alarak İngilizce bir şarkı da söylemiş olan, arka sıralarda yer alan hayranlarından öne gelmelerini istemiş olan Can Gox, onların sahne üzerinde oturmalarına da izin verir iken, gençlerin coşkularından çok etkilendiğini, çağırmış olduklarında ise mutlaka geleceğini açıkladı. Sanatçı ayrıca 2 ay içinde 30 kilo zayıflayacak olduğuna dair hayranlarına söz verir iken onlar ile selfie de çektirdi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı