SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Hepsinin Sahte Olduğunu Açıkladı

Youtube isimli video platformu içerisinde 200 milyondan daha fazla tık almış olan Aleyna Tilki ve Gülşen gibi şarkıcılar hakkında çıkan tartışmalara katılmaktan hiç bir şekilde geri durmayan Deniz Akkaya, bu yapılan tıklanmaların sahte hesaplar ile elde edilmiş olduğunu iddia etti.

Hepsinin Sahte Olduğunu Açıkladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 12 Mart 2017 - 16:03 'de eklendi ve 233 kez görüntülendi.

Youtube isimli video platformu içerisinde 200 milyondan daha fazla tık almış olan Aleyna Tilki ve Gülşen gibi şarkıcılar hakkında çıkan tartışmalara katılmaktan hiç bir şekilde geri durmayan Deniz Akkaya, bu yapılan tıklanmaların sahte hesaplar ile elde edilmiş olduğunu iddia etti.Son günler içerisinde Türk şarkıcıların Youtube video platformunda yüksek tıklanma sayıları da, sanat camiası içerisinde adeta bir tartışma konusu haline geldi. Müzik sektörüne senelerini vermiş şarkıcıların tıklanma rakamları, yeni şarkıcılar tarafından çok büyük bir fark ile geçildi. Genç şarkıcılardan biri olan Aleyna Tilki’nin şarkısı 200 milyon tane, Ece Seçkin’in şarkısı ise 100 milyon tane tık sayısını geçmiş iken, Megastar Tarkan’ın en son çıkartmış olduğu albümü 5 milyon civarında tık almış bir durumda. Son olarak ise Deniz Akkaya bu tartışmaya katılıp, görüşlerini açık bir şekilde belirtti.

Star TV kanalı içerisindeki programı ”Duymayan Kalmasın”ı terk edip, yayın yaşamına Youtube’da devam etme kararı almış olan Deniz Akkaya, ”Justin Bieber daha 50 milyon tane tıklanıyor, yurdumun sanatçısı ise 200 milyon tane tık alıyor ise bunda bir tuhaflık bulunmaktadır tabii. Sahte durumdaki tıklanmaların sonunun gelecek olduğuna inanıyorum” şeklindeki ifadelerine yer verdi. Böylelik ile, genç şarkıcıların ”para karşılığında tık almış olduğu” iddiasına da katılmış olduğunu belirtmiş oldu.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA