SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hilal ve Leon Çifti Kısa Sürede Rekor Kırdı

Vatanım Sensin’in genç karakterleri Hilal ve Leon sevgilisi sosyal medyayı ayağa kaldırdı. HiLeon çifti kısa sürede rekor kırdı.

Hilal ve Leon Çifti Kısa Sürede Rekor Kırdı
Bu haber Alper tarafından 22 Mart 2017 - 1:45 'de eklendi ve 910 kez görüntülendi.

Kanal D ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Halit Ergenç ve Bergüzal Korel’in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin’in genç oyuncuları Hilal ve Leon çiftinin takipçileri sosyal medyayı yıktı geçti. Bu sezon Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve her perşembe ekranlara gelen dizide Boran Kuzum ve Miray Daner’in hayat verdiği HiLeon çifti gençlerin hayranı olduğu bir çift haline geldi.Dizinin ilk bölümlerinde pek sahne almayan Hilal ve Leon çiftinin sahneleri takipçilerinin yoğun ısrarı sayesinde bir o kadar daha arttı. HiLeon çifti o kadar çok tutuldu ve konuşuluyor ki onların yayında olduğu sırada diziyle ilgili tweetlerde büyük bir artış görülüyor. Hatta ve hatta diziyi yayınlayan Kanal D’nin sosyal medya yazarları bölümden sahneleri ertesi gün video paylaşım sitelerine eklerken HiLeon sahnelerini ağırlıklı bir şekilde perşembe günleri yayınlıyor ve sahneler kısa zamanda hem çok izlenme hemde paylaşım elde ediyor. HiLeon çifti beklenmedik bir anda öpüştükleri sahnede 2 hafta olmadan 1 milyon kadar izlenme sağladı.

Vatanım Sensin takipçileri haftada en az 2 defa twitter’da TT çalışmaları düzenleyip sevdikleri çifti kısa sürede TT listesine çıkarmayı başarıyorlar. Hilal ve Leon çifti sadece Türkiye değil dünyanın bir çok yerinde sevilen bir çift haline geldi ve o ülkelerde de her hafta HiLeon çifti icin TT çalışmaları yapılıyor.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı