SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Hülya Avşar Kızından Utandığını Açıkladı

Önceki akşam üstü yayınlanmış olan yeni bir televizyon programı ile ekranlara geri dönen Hülya Avşar’dan özel yaşamına dair yapmış olduğu çok çarpıcı açıklamalar izleyen herkesi de şaşırttı. Hülya Avşar’ın programının ilk yayınlanan bölümüne Zehra ile alakalı yapmış olduğu itiraf damgasını vurdu.

Hülya Avşar Kızından Utandığını Açıkladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 27 Şubat 2017 - 13:00 'de eklendi ve 312 kez görüntülendi.

Önceki akşam üstü yayınlanmış olan yeni bir televizyon programı ile ekranlara geri dönen Hülya Avşar’dan özel yaşamına dair yapmış olduğu çok çarpıcı açıklamalar izleyen herkesi de şaşırttı. Hülya Avşar’ın programının ilk yayınlanan bölümüne Zehra ile alakalı yapmış olduğu itiraf damgasını vurdu.İlk yapmış olduğu evliliğini 16 yaşında iken gerçekleştiren sanatçı, 2. eşi Kaya Çilingiroğlu’ndan boşandıktan sonrasında ise bir daha hiç bir şekilde nikah masasına oturmadı. Avşar Kızı daha sonraki dönemlerde, evlenmek amacı ile kızı Zehra’nın 18 yaşına gelmesini beklemiş olduğunu söylese bile bu defteri artık tamamı ile kapattı.

Ünlü sanatçı ayrıca Londra’da okumaya devam eden kızı Zehra’nın sevgilisi olup olmadığını sormuş olduğunda ise çok utandığını da yayındayken açık bir şekilde itiraf etti. 53 yaşında bulunan başarılı ve usta sanatçı Hülya Avşar sonrasında yapmış olduğu açıklaması içerisinde ise; ”Evlilik artık bana fazlası ile uzak… Bu şekilde söylediğimden dolayı normal olmadığımı da düşünenler olabilir. Ancak son durum ise bu…” ifadelerine yer verdi.. Hülya Avşar Londra’da eğitim hayatına devam eden kızından uzak kalmaya dayanamayarak Londraya kızının yanına gitmişti. Daha öncesinde ise evinde çalışan görevli yardımcılardan 2 tanesini kızının yanına yardım amacı ile göndermesi ise çok fazla konuşulmuş idi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA