SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Hülya Avşar’ın Kızı Sigara İçerken Görüntülendi

Ünlü sanatçı Hülya Avşar’ın küçük kızı büyüdü ve sigara başladı. Magazin haberlerinde gündem oluşturan bu haberden sonra Hülya Avşar’dan açıklama geldi.

Hülya Avşar’ın Kızı Sigara İçerken Görüntülendi
Bu haber Alper tarafından 01 Nisan 2017 - 15:06 'de eklendi ve 612 kez görüntülendi.

Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar’ın çocukları Zehar Çilingiroğlu iki gün önce bir kafede arkadaşlarıyla samimi bir  muhabbet halindeyken kameralara sigara içerken yakalandı. Kameramanın zoom yapması üzerine tüm detaylar internete sızdı. Evet bu doğru Zehra Çilingiroğlu sigara içiyordu. Kameraların kendisini çektiğinin farkına varan Zehra Çilingiroğlu panik yaparak mekandan ayrıldı.Çilingiroğlu Çok Kızacak

Daha önce farklı konularla babasının kafasını fazlasıyla rahatsız eden Zehra bu defa Kaya Bey’i çıldırtacak gibi görünüyor. Bu olay Çilingiroğlu ailesinde çok etkisi yaratabilir. Zehra’nın annesi Hülya Avşar “Kızımı sokakta içki içmiş, elinde sigara ile görebilirler. ben izin veriyorum kardeşim! Diğerlerine b.k yemek düşer” sözleriyle kızının arkasında durdu.

Fakat eski kocası Kaya Çilingiroğlu kızı Zehra’ nın kötü alışkanlıklar edinmesini ve kullanmasını istemiyor. Kısacası, Kaya Çilingiroğlu içki ve sigaraya karşı müsaade etmediğini her yerde belirtiyor.Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA