SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

İbrahim Tatlıses’in Alacağı Emekli Maaşı kesinleşti

Uğramış olduğu silahlı saldırı sonrasında çok uzun bir zamandır müzik dünyasından uzak kalmış olan İbrahim Tatlıses, malulen şeklinde emekli olacak. Ünlü ve başarılı türkücünün 1.600 Türk Lirası tutarında bir maaş alacak olduğu öğrenildi.

İbrahim Tatlıses’in Alacağı Emekli Maaşı kesinleşti
Bu haber Vedat Soylu tarafından 17 Mart 2017 - 18:30 'de eklendi ve 294 kez görüntülendi.

İzmir Tepecik Eğitim ile Araştırma Hastanesi’nden almış olduğu heyet raporu ile birlikte malulen emekliliğe hak kazanmış olan ünlü ve başarılı türkücü İbrahim Tatlıses’in alacak olduğu maaşı da netleşti. İbrahim Tatlıses’e 1.600 Türk Lirası tutarında bir maaş bağlanacağı bilgisi paylaşıldı..Yeni Asır Gazetesi içerisinden Fatih Şendil’in yapmış olduğu çok özel bir haberine göre ise, ”malulen emekli” olabilmek amacı ile geçtiğimiz haftalar içerisinde heyet raporu almak amacıyla İzmir Tepecik ile Araştırma Hastanesi’ne başvuru yapmış olan ”İmparator” lakabına sahip olan ünlü türkücülerden İbrahim Tatlıses’in alacak olduğu emekli maaşı da çok büyük bir oranda kesinlik kazandı.

İbrahim Tatlıses’in malulen emeklilik hakkını kazanmış olduğu, gerekli işlemlerin hızlı bir şekilde bitirilmiş olduğu ve de malulen emekli olduğundan dolayı 1.600 Türk Lirası civarında bir emekli maaşı alacak olduğu da öğrenildi.

Ünlü türkücü ise, söz konusu haberler ile alakalı sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu.Sahnelerden hiç bir şekilde emekli olmadığını açıklayan Tatlıses açıklamasında; ”Emekliliğimi hiç bir şekilde kendim için istemiyorum, burda tekrar çocuklarım mevzu bahis olduktan sonra akan sularda duruyor. Yoksa benim devletimin bana verecek olduğu emekli maaşına mı ihtiyacım bulunacak, kesin bir şekilde hayır. Kimse bu dünya üzerinde baki değil bu dünyaya kazık çakabilecek bir halimiz yok baki kalabilen yalnız ALLAH’tır! Öte yandan sahnelerden de emekli olmadım, albüm hazırlıklarım aralıksız olarak devam ediyor, program hazırlıklarına da devam. Bırakın bütün herkes emekli bilsin bu kadar emekli insanımız mevcut, emeklilik çok ayıpmış gibi bir hava estirmektesiniz, ismi üstünde EMEK’li, emek bulunmadan hiçbir şey olmuyor” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA