SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

İbrahim’in Hiç Bir Şekilde Konuşamayacağını Söyledi

Yaşamış olduğu ihanet sebebi ile İbrahim Kutluay’la boşanma arifesinde bulunan Demet Şener; Çocuklarıma bütün her şeyi açık bir şekilde anlattım. Onlar da fazlası ile iyi bir durumda çünkü çok güçlü bir anneleri bulunuyor.

İbrahim’in Hiç Bir Şekilde Konuşamayacağını Söyledi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 23 Mart 2017 - 17:00 'de eklendi ve 285 kez görüntülendi.

Eski Türkiye güzeli seçilenlerden; Demet Şener ile birlikte Ebru Şallı, Amine Gülşe, Arzum Onan, Özlem Kaymaz ve de Gizem Karaca, önceki gün içerisinde 3. Watsons Güzellik ile Kişisel Bakım Ödülleri Töreni esnasında bir araya geldiler.Kendisini aldatmış olan İbrahim Kutluay ile boşanmanın arifesinde bulunan Demet Şener, gece esnasında Sağlıklı Yaşam Ödülü’nü de aldı. 12 senelik evliliğini bitirmek üzre bulunan Şener şu ifadelere yer verdi; “Ben bütün her şeyimi çocuklarıma dürüst bir şekilde anlattım. Onlar da gayet iyi bir halde çünkü anneleri dik ve de çok güçlü.” Boşandıktan sonrasında yaşamında yeniden bir evlilik bulunup bulunmayacağıyla alakalı konuşan ve ”Olmaz şeklinde bir kuralımda yok. Yaşanmış olan bir olay üstüne herkesi karalamak hiç bir şekilde bana göre de değil” ifadelerine yer verdi.

Şener, yaşamış olduğu bu ihanet olayından da ders çıkartmış olduğunu açıkladı; ”Kendinden başka hiç bir kimseye güvenmeyeceksin. Beklemiyor olduğum bir şeydi, benim içinde büyük bir şok oldu.”Şener ayrıca, Kutluay’ın gazetecilere niçin bir açıklama yapmamış olduğuyla alakalı da şu ifadelere yer verdi; ”Konuşabilecek bir şeyi de yok, benim konuşabileceğim bir şeyim mevcut. Alnım da ak, o sebep ile rahat bir şekilde konuşuyorum. Benden gelip özür dilese de bu saatten sonra artık fazlası ile geç. Artık bu ilişki için geçmiş olsun.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA