SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İçerde 29. Bölüm Fragmanı Celal baba Her Şeyi Anlatacak Mı?

Show tv ekranlarının fenomen dizisi İçerde’nin merakla beklenen 29. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Celal, Kudret’in hayatına son verebilecek midir?

İçerde 29. Bölüm Fragmanı Celal baba Her Şeyi Anlatacak Mı?
Bu haber Alper tarafından 03 Nisan 2017 - 23:00 'de eklendi ve 644 kez görüntülendi.

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen fenomen dizisi İçerde’nin yeni bölümü yine nefesleri kesti. Her hafta yayınlanan bölümünde ayrı bir heyecan yaşatan dizinin 29. yeni bölüm fragmanı an itibarıyla yayınlandı.Dört bir yandan Melek ve Mustafa’yı kurtarma çalışmaları devam ederken, Füsun da araya girmiştir. Kudret’i ikna etmek için evine giden Füsun, Melek’in eve geri gönderildiğinden habersizdir. Celal ise Mustafa’yı öldü biliyordur ve başta Kudret olmak üzere herkesi öldürtmek için adamlarını harekete geçirmiştir. Bu sırada Füsun’un yaklaşan tehlikeden haberi yoktur. Durumu fark eden Sarp annesini kurtarmak için engel olmak ister. Kudret’in çocuklarını kaçırmasından dolayı Celal’in öfkeden gözü dönmüştür. Kudret’i öldürmeden ona huzur yoktur. Öte yandan Davut, Fulya üzerinden Kudret’e büyük bir tuzak kurmuştur.

İçerde 29. Bölüm Fragmanı
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı