SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İçerde Bana Teklif Edilseydi Kabul Etmezdim

Önemli bir kanalın genel müdürü İçerde dizisi hakkında şok sözler söyledi.

İçerde Bana Teklif Edilseydi Kabul Etmezdim
Bu haber Alper tarafından 21 Mart 2017 - 22:32 'de eklendi ve 256 kez görüntülendi.

Son zamanların en çok izlenen dizisi İçerde’yle ilgili çokca söz edilecek laflar söyledi. İçerde dizisinde rol almam diyen kişi kim? Bir televizyon kanalının genel müdürü; O dizinin senaryosu bana gelse kabul etmezdim diyerek pişmanlığını açıkladı.

Show tv ekranlarında yayınlanan İçerde dizisi 2017 yılının en çok tutulan en kaliteli dizisi oldu ve olmaya da devam ediyor.
İsmini veremediğimiz bir kanalın genel müdürü “O dizinin senaryosu bana gelse kabul etmezdim” diyerek İçerde dizisinin başarısını ‘beklenmedik bir şey’ olarak açıklamış…
Milliyet köşe yazarı Sina Koloğlu, köşesinden o genel müdürün pişmanlığını yazısında dile getirdi.
Bu yılın sürpriz dizisi İçerde dizi sektöründe çok konuşulan bir konu. Hatta şunu dile getirmeliyim ki çok izlenen bir kanalın genel müdürü “Önüme ‘iki kardeşin maceraları var. İkisi de bir kıza aşık olacak’ gibi bir senaryo gelse kabul etmezdim” diyerek dizinin başarısını olası olmadığını söyledi. Show tv kanalı bu anlamda rakip kanallarının kabul etmeyeceği bir hikayeyi hayata geçirmiş.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı