SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İçimdeki Fırtına 3. Bölüm Fragmanı Emre Aşkını Kalbine mi Gömecek?

Star tv ekranlarında yayın hayatına yeni başlayan İçimdeki Fırtına’nın 3. bölüm tanıtımı yayınlandı. Merakla beklenen dizinin yeni bölüm fragmanını sizler için paylaştık.

İçimdeki Fırtına 3. Bölüm Fragmanı Emre Aşkını Kalbine mi Gömecek?
Bu haber Alper tarafından 18 Şubat 2017 - 21:59 'de eklendi ve 576 kez görüntülendi.

Yusuf Çim, Merve Boluğur, Gizem Karaca ve Burak Yamantürk gibi isimlerin başrollerini paylaştığı İçimdeki Fırtına’nın 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star tv ekranlarında ilgiyle izlenen dizinin yeni bölüm fragmanı sizlerle…Deniz’in ölümüyle birlikte Ezgi hem Emre ile evlenmiş Deniz’in tasarımlarının kendi tasarımları olarak göstererek Deran Holding’in tasarım departmanının başına geçmiştir. Aradan geçen beş yılda Emre Deniz’i ne kadar unutamasa da bu Ezgi’yle olmayı kabullenmiştir. Ezgi ise hayatından çok mutludur. Amerika’da yıllardır tedavi gören Nusret Deran iyileşmiş bir hade İstanbul’a gelir. Beş yıl önce Fırat tarafından dedesine kavuşturulan Elif Deran ve küçük oğlu da vardır. Nusret Deran holdinge gittiğinde Elif’i Emre ve Ezgi’yle tanıştırır. Ezgi ve Emre karşılarında Elif Deran’ı yani Deniz’i gördüğünde şok olurlar. Emre’nin geçmişte Deniz’e karşı hissettiği duygular gün yüzüne çıkar. Ezgi kocasının Deniz’in yaşadığını bilsin istemez. Ezgi Elif hakkında bilgiler edinmeye başlar. Ezgi’nin hedefi Elif’in aslında Nusret Deran’ın gerçek torunu olmadığını ispat ederek Deniz’den kurtulmaktır. Fakat Ezgi için daha önemli problemler vardır. Elif’in arkasında duran Fırat varken bu gizemli bilgilere ulaşması çok zor olacaktır. Fırat’ın da Deniz kadar ödeteceği bedeller vardır.

İçimdeki Fırtına 3. Bölüm FragmanıEtiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA