SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İçimdeki Fırtına 5. Bölüm Fragmanı Elif’in Yalanı ortaya çıkacak mı?

Star tv ekranlarında yayın hayatına yeni başlayan İçimdeki Fırtına’nın 5. bölüm tanıtımı yayınlandı. Merakla beklenen dizinin yeni bölüm fragmanını sizler için paylaştık.

İçimdeki Fırtına 5. Bölüm Fragmanı Elif’in Yalanı ortaya çıkacak mı?
Bu haber Alper tarafından 04 Mart 2017 - 23:31 'de eklendi ve 498 kez görüntülendi.

Yusuf Çim, Merve Boluğur, Gizem Karaca ve Burak Yamantürk gibi isimlerin başrollerini paylaştığı İçimdeki Fırtına’nın 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star tv ekranlarında ilgiyle izlenen dizinin yeni bölüm fragmanı sizlerle…Ezgi, Deniz hakkındaki gerçekleri aydınlatmak için bir adım daha yakınlaşmıştır. Elif Deran’ın kocası Tarık’ın izine ulaşan Ezgi adım adım finale yaklaşıyordur. Ancak Ezgi’nin yakın arkadaşı Mete nedense Tarık’ın telefon numarasını almamıştır. Tarık, uzun süredir görmediği karısının Deran Holding’te çalıştığı bilgisine ulaştığında soluğu şirkette alır. Tarık’ın Elif’le karşılaşmasıyla tüm sır gizemini bozacaktır. Bu yüzden Ezgi, Emre’nin bu karşılaşmayı görmesini engeller. Ancak Ezgi, Emre’nin Elif’e bakışlarından korkar. Emre’yi yeniden kaybetmeyecektir. Elif ise Emre’yi Ezgi’nin elinden almakta ısrarlıdır. Hatta ve hatta Fırat’ın sözünden bile çıkmayı göze almıştır.

İçimdeki Fırtına 5. Bölüm Fragmanı
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı