SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
istanbul escort

İçini Hülya Avşar’a Döktü

Hülya Avşar’ın sunmuş olduğu programına katılmış olan Rüzgar Erkoçlar, hakkında en çok merak edilen sorulara da bir cevap verdi.

İçini Hülya Avşar’a Döktü
Bu haber Vedat Soylu tarafından 19 Mart 2017 - 18:30 'de eklendi ve 393 kez görüntülendi.

Ameliyat sonrasında yaşamış olduklarına da değinen Rüzgar Erkoçlar, ifşa edilmiş olduğunu ve de bunun kendisinde bir şok etkisi yaratmış olduğunu dile getirdi. Sevgilisinin hakkındaki sorulan sorulara da cevap veren Rüzgar Erkoçlar, çok mutlu bir ilişkilerinin olduğunu ve de sevgilisinin kendisinin halini bilerek bu ilişkiye adım atmış olduğunu Hülya Avşar’a açık bir şekilde anlattıRüzgar Erkoçlar ayrıca, cinsiyet değiştirme operasyonundan sonra kameralardan uzak bir yaşam sürmek istediğini fakat ifşa edilmiş olduğunu söyledi. Niçin ”Rüzgar” adını seçmiş olduğunu da anlattı.

”Pastanenin kapısı içerisinde asılı çalışma ilanını gördüm ve de içeriye girdim. İlanı sormuş olduğum kişi zaten orda patronuymuş. Beni asla tanımadı. Hatta ben orda çalışmaya başladıktan 4 ila 5 ay sonrasında beni yavaş yavaş tanımaya başladı. Televizyonu izleyen, sosyal medya ile alakası olan bir insanda değildi. O dönemler içerisinde yaşadığım deneyimi ise hiçbir şey bana asla veremez. Orada yaşamış olduklarım şu anda beni güçlü kılmakta. 15 saat boyunca çalışıyordum ve de kendisi gibi beni iyi bir şekilde yetiştiriyordu. Sonuç olarak hiç bir şekilde bilmediğiniz bir meslek türü. Yaşamımın en mutlu günleri idi. Huzurlu ve de çok özgürdüm.Çok rahat bir şekilde yaşıyorum. Türkiye içerisinde hiçbir insanın başına bu şekilde bir durumda gelmedi. Kızanlar da olmuş aslında bana. Şunu hiç bir şekilde anlayamıyorlar; ben çok fazla ifşa edildim. Kendi rızam ile çıkarak ‘Ben bu şekildeyim” de demedim. Benim ise kendi öz iradem ile vermiş olduğum özel bir karar değildi değildi. Benden habersiz olarak 2 kişinin tarafından, benim onayımın dışında ve hatta ameliyatlı iken ifşa edildim. Bir sabah üzeri uyandım ve ”n’oluyoruz ya” ifadelerine yer verdim.” şeklinde konuştu.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı