SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İlhan Mansız İle Sabriye İçin Kavga Etti

Survivor 2017’de Ünlüler takımı içerisinde Sabriye Şengül açlıktan ağlamaya başladığı için, Adem Kılıççı onun imdadına yetişerek balık tutmak amacı ile sahile indi. İlhan Mansız ile de balık ağı için burada kavga etti.

İlhan Mansız İle Sabriye İçin Kavga Etti
Bu haber Vedat Soylu tarafından 19 Mart 2017 - 20:30 'de eklendi ve 463 kez görüntülendi.

Survivor 2017 programı Ünlüler takımı içerisinde Sabriye ve de Adem arasındaki samimiyet her geçtiğimiz gün ikilinin tavırlarına da yansımaya devam etmekte. Coconut yemekten çok fazla sıkılan ve de aç kalan Sabriye ise, sinirleri bozularak birden bire ağlamaya başladı.Sabriye’nin ağlamasına da hiç bir şekilde dayanamamış olan Adem, Sabriye ile yaptığı konuşmasında; ”Sen canını sıkma ben senin şimdi senin karnını doyururum” diyerek balık tutmak amacı ile sahile indi.

Sahil içerisinde İlhan Mansız’ın balık tutmak amacı ile açılmış olduğunu gören Adem ise, balık tutmak maksadı ile kullanmakta oldukları ağı kendisine vermesi amacıyla İlhan ile burada biraz tartıştı.
Adem ile başlayan bu tartışmayı uzatmayı istemeyen İlhan Mansız ise, balık ağını Adem’e atarak oradan hemen gitti.İlhan’dan almış olduğu ağ ile birlikte 25 tane balık tutmuş olan Adem ise, tutmuş olduğu balıkları hemen Sabriye’ye getirdi. Survivor 2017 yarışması içerisinde ünlüler takımın bu ve de buna benzer tartışmalar çok sık bir şekilde yaşanıyor. Ancak durum ise daha sonradan düzeliyor.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı