SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

İlişkileri de Tıpkı Nikahları Gibi Yalan Olmuş

Geçtiğimiz sene içerisinde Ocak ayında Ebru Yücebaşoğlu’ndan boşanmış olan Murat Mengenecioğlu, 20 Şubat tarihi içerisinde ise ilkokul aşkı olduğu bilinen Zeynep Keyman ile nikah masasına oturma konusunda bir karar almıştı.

İlişkileri de Tıpkı Nikahları Gibi Yalan Olmuş
Bu haber Vedat Soylu tarafından 09 Mart 2017 - 15:00 'de eklendi ve 335 kez görüntülendi.

Fakat ”Paramparça” isimli dizi ile birlikte ün kazanmış olan Murat Bey’in ailesine ait Kandilli’de yer alan Edip Efendi Yalısı içerisinde vuslata ermeye karar vermiş olan ve de 50 tane yakın dostunu davet etmiş olan çift, bir gün kaldığında bu nikahı iptal etmiş idi.Atmış oldukları SMS mesajı ile birlikte nikahlarını iptal etmiş olduklarını bildiren ve de herkesi bir anda dumura uğratmış olan çiftin akıbeti, sosyete kesiminde merak konusu idi. Herkesi bu merakından tamamen kurtarıyoruz… Çiftin kıyacak oldukları nikahları gibi, ilişkileri de artık tamamen mazide kaldı!

Evet, hiç bir şekilde yanlış okumadınız… 6 sene önce Mehmet Garan’dan boşanmış olan Zeynep Keyman’ın 2. defa vuslata erme ile alakalı olan hayalleri, maalesef ki şimdilik bir başka bahara da kalmamış bir durumda. Ertelemenin hemen sonrasında dostlarına nikahlarını yaz aylarında yapacak olduklarını açıklayan Mengenecioğlu ve de Keyman’ın ilişkisi komple bitmiş. Umuyoruz ki bu durum ikisi için de çok daha hayırlı olur… Çift nikah tarihini paylaştığında bir anda gündem olmuş ve sosyetenin en çok konuştuğu isimler arasına girmişti.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA