SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İlk Defa Görüntülendi

Çağatay Ulusoy, geçtiğimiz hafta içerisinde aşk yaşadıkları ortaya çıkmış olan sevgilisi Duygu Sarışın ile bir Boğaz keyfi gerçekleştirdi.

İlk Defa Görüntülendi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 15 Mart 2017 - 16:35 'de eklendi ve 346 kez görüntülendi.

Çağatay Ulusoy, ‘‘İçerde’’ isimli dizisi içerisinde rol almış olan Duygu Sarışın ile veraver yeni bir aşka yelken açmış idi. İkilinin bir bar içerisinde eğlendikleri görüntüleri ise bu olayın ortaya çıkmasına sebep olmuştu.
Çiçeği burnunda olan yeni âşıkların, rol almış oldukları ‘‘İçerde’’ isimli dizisinin setinde de birbirlerinden ayrılmamış oldukları ortaya çıktı.İkili ayrıca, önceki gün içerisinde set arasında öteki ekip arkadaşları Rıza Kocaoğlu ile beraber Kanlıca’da bir tane kafede oturdu. Sahne sonrasında birbirlerinin yanına gelmiş olan âşıkları ise hayranları yakaladı.
İkilinin sohbet ettiklerini gören fanatikler, sevgilileri aynı kadraj içerisine almayı başardı. Karşılıklı birbirleri ile konuşmakta olan ikili, çekildiklerinin hiç bir şekilde farkına varmadan bol bir şekilde sohbet etti.

Geçtiğimiz haftalarda ablası olan Hande Soral’ın oynamış olduğu Biz Size Döneriz ismine sahip romantik komedi filminin galasına katılmış olan Bensu Soral, Çağatay Ulusoy’un dizi ekibi içerisinden Duygu Sarışın ile aşk yaşamış olduğu iddiaları hakkında da konuşmuştu. Soral ayrıca açıklaması içerisinde ”Evet bu durumu duydum, ancak bilmiyorum. Umuyorum ki mutlu olurlar” ifadelerine yer vermişti..Bensu Soral ve de Hakan Baş ise galaya el ele bir şekilde katılmıştı. Soral da açıklamasında; ”Ablam kadar çok heyecanlıyımdır ben şu anda. Merak ile bekliyoruz” ifadelerine yer vermişti.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı