SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İrem Derici 30. Yaşını Şahin Ailesi İle Kutladı

Sevgilisi olan Lider Şahin’in ailesi tarafından son zamanlar içerisinde istenmeyen gelin ilan edilmiş olan sevilen popçulardan İrem Derici, müstakbel durumdaki kayınvalidesi Didem Şahin’le arasında yer alan buzları komple eritti.

İrem Derici 30. Yaşını Şahin Ailesi İle Kutladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 20 Mart 2017 - 21:20 'de eklendi ve 352 kez görüntülendi.

Sevgilisi olan Lider Şahin’in ailesi tarafından son zamanlar içerisinde istenmeyen gelin ilan edilmiş olan sevilen popçulardan İrem Derici, müstakbel durumdaki kayınvalidesi Didem Şahin’le arasında yer alan buzları komple eritti.Didem Şahin ise eşi Selami Şahin ile birlikte bütün aileyi topladı ve de evinde müstakbel gelinleri İrem Derici’nin 30. doğum gününü büyük bir mutluluk ile kutladı.

İrem Derici için hazırlanmış olan doğum günü pastası ise fazlası ile manidar durumdaydı. Didem Şahin ayrıca oğlunun İrem Derici ile aşk yaşamış olduğu gündeme geldiğinde atmış olduğu; ”Horozumu ben saldım, tavuğu olanlar düşünsün” ifadelerine sahip olan tweet’i ile çok fazla tepki çekmişti.İrem Derici’nin doğum günü pastası içerisinde yer alan horoz figürü ise bütün herkesi çok şaşırttı.
Derici ise , bir ara fazlası ile duygulandı ve de gözyaşlarını hiç bir şekilde tutamadı. İrem Derici, kendi adaşı olan müstakbel görümcesi ile doğum günü partisi içerisinde çok iyi anlaşmış olduğu da açık bir şekilde ortaya çıktı. Derici, öte yandan sosyal medya hesabı üzerinden de yaşamış olduğu bu mutluluğunu, ”Gün gelir ki ‘aile kralların bile girememiş olduğu bir kaledir” şeklindeki sözünün ehemmiyetini anlayabilirsin. Bugün açık bir şekilde anladım. Mutluluktan ağlamış olmak ne güzel şeydir” notu ile paylaştı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı