SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İsimsizler 3. Bölüm Fragmanı Murat Ölecek Mi?

Filinta rejisi Osman Kaya’nın yönetmenliğini üstlendiği Kanal D ekranlarının yeni dizisi İsimsizler’in 3. bölüm tanıtımı yayınlandı.

İsimsizler 3. Bölüm Fragmanı Murat Ölecek Mi?
Bu haber Alper tarafından 03 Nisan 2017 - 22:42 'de eklendi ve 657 kez görüntülendi.

Gerçek bir hayat öyküsünden esinlenen projenin yapımcılığını Es Film ve Barakuda Film ortaklaşa yürütüyor. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en uç noktasında bulunan bir kasabada yaşanan olayın izleri günümüze taşınıyor. Gönüllü olarak o kasabada görev yapmak isteyen kaymakamın yaşadığı gerçek hayat öyküsü anlatılıyor.Kaymakam Fatih ve ekibi ilçede yaşanan çatışmanın izlerini kapatmaya çalışırken diğer yandan Kaymakam suikastinin altında yatan gerçekleri açığa çıkarmaya çalışır. Suikastte patlatılan bombanın üzerinde duran Olcay ucu Uluslararası ilişkilere dokunan bir bağlantıya ulaşır. Teröristlerin liderlerinden Otto ve Sawer devletin içine sızdırdıkları kriptolarla birlikte halkı devlete karşı kışkırtmak için bir plan hazırlarlar. Bu sırada Kürşat ve Murat’a gelen bir mesaj onları korkunç bir sona iter.

İsimsizler 3. Bölüm Fragmanı
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı