SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İstanbullu Gelin 4. Bölüm Fragmanı Süreyya ile Faruk Boşanıyor mu?

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinin 4. yeni bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan yeni tanıtımı haberin devamından izleyebilirsiniz.

İstanbullu Gelin 4. Bölüm Fragmanı Süreyya ile Faruk Boşanıyor mu?
Bu haber Alper tarafından 17 Mart 2017 - 22:58 'de eklendi ve 466 kez görüntülendi.

Star Tv’nin yeni dizisi İstanbullu Gelin’in 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 3. bölümü bitimiyle yeni bölüm fragmanı buradan izleyiciye aktarıldı. İstanbullu Gelin yeni bölümüyle 24 Mart’ta Star’da.Faruk’un kararından dönmeyeceğini anlayan Esma Sultan, Süreyya’yı oğlundan uzaklaştırmak için harekete geçer. Boran Konağına bir gelin gelecekse o kişi Süreyya değildir. Faruk, Esma Sultan’un kararına karşı tepkilidir. Esma Sultan ise Boran’lara yakışır olan gelin adayını tüm herkese duyurmaya kalkışır. Faruk ve Süreyya aşklarını en güzel şekilde yaşamaya devam ederken, Esma Sultan elinden geldiğince Süreyya’ya baskı uygular. Ancak Süreyya’nın da kolay kolay pes etmeyeceği bir kez daha belli olur. Fikret ve İpek’in düğün hazırlıkları yapılırken, Senem ani bir kararla Bursa’ya gelmiştir. Senem’in gelmesiyle hazırlıklar geri planda kalmıştır. Esma Sultan’ın Süreyya’yı yok sayıp düğün hazırlıkları yapması gerginlik yaratır. Düğün günü geldiğinde Faruk’a uzanan silah geceye damga vurur.

İstanbullu Gelin 4. Bölüm Fragmanı
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı