SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İşte Benim Stilim’e Kim Veda Etti! (12 Mart Pazar)

TV 8’in sevilen moda yarışması İşte Benim Stilim’de bu hafta kim elendi sorusu yanıtını buldu. Hafta içi gündüz kuşağında yayınlanan moda programı İşte Benim Stilim’de haftanın finali dün gece yapıldı. Jüri kararında eleme potasına giren Aybüke, Deniz ve Bahar arasından Aybüke Kemiyeva ismi çıktı.

İşte Benim Stilim’e Kim Veda Etti! (12 Mart Pazar)
Bu haber Alper tarafından 13 Mart 2017 - 11:12 'de eklendi ve 395 kez görüntülendi.

TV8 ekranlarında yayınlanan moda yarışması İşte Benim Stilim’de, 12 Mart 2017 Pazar gecesi gerçekleşen haftanın finalinde sürpriz bir isim yarışmaya veda etti. Yarışmacılar ”Avant Garde” konseptiyle jüriden en fazla oyu almak için kıyasıya yarıştılar.İşte Benim Stilim’de yarışmaya kim veda etti, kim elendi!

12 Mart Pazar haftanın finalinde yarışmacılardan en az oyu alan isimler Deniz, Aybüke ve Bahar oldu. Eleme potasına giren bu üç yarışmacıdan elenen isim ise Aybüke Kemiyeva oldu. Jüri kararında bu hafta ortak karar alınmadı. Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu, Bahar’ın elenmesine karar verirken Kerimcan ve Uğurkan Erez, Aybüke’de karar kıldı. Ancak son sözü söyleyen jüri üyesi İvana Sert oldu. İvana Sert’in oyuyla İşte Benim Stilim’e veda eden isim bu hafta Aybüke Kemiyeva oldu.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı