SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İvedik Beş Ne Yaptı

Bir seri olarak son derece büyük bir kitleye kendini sevdiren Recep İvedik serisinin 16 Şubat tarihinde vizyona giren İvedik Beş filmi vizyonda neler yaptı Şahan Gökbakar Açıkladı. 

İvedik Beş Ne Yaptı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 07 Mart 2017 - 6:38 'de eklendi ve 322 kez görüntülendi.

Dört günde izleyen sayısı 1 milyon 890 bin 412 kişi oldu.  Dört günde bu forma ulaşan İvedik beş kendi izlenme rekorlarını kırdı.Vizyona girdiği tarihten bu yana ise ne kadar izlendiğini ve vizyonda nasıl bir gişe yaptığını filmin başrol oyuncusu Şahan Gökbakar açıkladı.  sosyal medya hesabından Recep İvedik 5 filmi ile alakalı olarak sın gişe sayısı hakkında bilgi veren Şahan Gökbakar şu ifadeler yer verdi.  Recep İvedik Beş üçüncü hafta rekorunu da kırdırdınız bize diyerek son izleme sayısı olarak 5 milyon 417 bin 848 sayısı ile not düşerek  Gururluyuz Teşekkürler Sevginize layık olacağı ifadelerine yer verdi.  İzleyicileri büyük bir hayranlık ile beklediği İvedik beş gerçekten son dönemler kendi rekorlarını kırmaya her sayı ile devam ediyor.

Şahan Gökbakar sevginize layık olmaya çalışacağız derken acaba serinin devamının geleceğinin mesajını mı verdi asıl soru işte burada yer alıyor. Şahan Gökbakar Gururluyuz Teşekkürler Sevginize Layık olmaya çalışacağız ve devam edeceğiz derken gerçekten serinin sonrası hakkında bir açıklama yaptı ise eğer bir sonra ki seri de büyük bir kahkaha tufanı bekliyor olacak izleyicileri burası kesindir.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı