SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

İzmir İlinde Candan Erçetin Rüzgarı Esti

İzmir ili içerisinde bu sene 8. defa düzenlenmiş olan Kadın Festivali’nde sahne almış olan Candan Erçetin ve de Kardeş Türküler, değişik meslek gruplarından 7.000 taneyi aşkın kadını halaylar ile birlikte horonlar ve de zeybekler ile buluşturdu.

İzmir İlinde Candan Erçetin Rüzgarı Esti
Bu haber Vedat Soylu tarafından 10 Mart 2017 - 13:59 'de eklendi ve 310 kez görüntülendi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu sene 8. defa düzenlemiş olduğu Kadın Festivali, İzmir de yer alan kadınların coşkulu bir şekilde buluşmasına da sahne oldu. 4 güne yayılmış olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlik programının çerçevesinde aynı sahneyi paylaşmış olan Candan Erçetin ve de Kardeş Türküler’in seslendirmiş olduğu şarkılar ile birlikte bu coşku adeta zirve yapmış oldu.Kültürpark 3 Numaralı Holde gerçekleşmiş olan bu özel konser, değişik meslek gruplarından 7.000 taneyi aşkın olan kadını halaylar ile birlikte horonlar ve de zeybeklerle buluşturmayı başardı.

Konseri izlemeye gelenlerin arasında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı görevindeki Aziz Kocaoğlu’nun eşi Doktor Türkegül Kocaoğlu da bulunmakta idi. Doktor Kocaoğlu, şarkılarına eşlik etmiş olduğu sanatçılara konser bittikten sonra ise çiçekler ile teşekkür etti.İlk defa 2015 senesi içerisinde Haziran ayında Holland Festival’in açılışındaki konserini vermek amacı ile bir araya gelmiş olan Kardeş Türküler ve de Candan Erçetin, daha sonrasında ise bu konserlere ve beraber çalışmalar yapmaya hiç bir şekilde ara vermeden devam etti.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı