SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Jüri Adeta Çıldırdı

İşte Benim Stilim isimli programın 7. Sezonda 24 Mart 2017 Cuma gününde yayınlanmış olan 101. bölümü içerisinde Bahar Candan ilk önce yarışmacıları daha sonrasında ise jüriyi de çok fazla sinirlendirdi.

Jüri Adeta Çıldırdı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 25 Mart 2017 - 14:00 'de eklendi ve 318 kez görüntülendi.

Ivana Sert ise, Bahar Candan’ın yapmış olduğu saygısızlığından ötürü Faik Öztürk’ten özür diledikten sonra Bahar saygısızlık yapmış olduğunu düşünmediğini açıkladı ve de Faik Öztürk için ”Faik” şeklinde hitap etti. Bunun üzerine ise Nur Yerlitaş çok fazla sinirlendi ve de Bahar’ı; ”Faik mi denir? Faik benim bir dostum. Ben ona bazen Faikçiğim derim bazen ise Faik Bey derim. Bu konu için az daha dikkat lütfen” ifadeleri ile sert bir dille uyarıda bulundu. Bahar ile jürinin arasında çok büyük bir gerginlikte yaşandı.

Sunuculuğunu ise Öykü Serter’in üstlenmiş olduğu programın jüri kadrosu içerisinde; Nur Yerlitaş ile birlikte Ivana Sert, Uğurkan Erez, Kemal Doğulu ve de Kerimcan Durmaz yer almakta. Yarışmacılar ise, Türkiye’nin en zor jüri üyelerinden geçer not alabilmek amacı ile kıyasıya bir şekilde yarışıyor. Nur Yerlitaş ise canlı yayın esnasında programı bırakmış olduğunu detaylı bir şekilde açıklamıştı. İşte Benim Stilim isimli programa ne kadar devam edecek olduğu ise çok büyük bir merak konusudur. Geçtiğimiz günler içerisinde Jüri üyelerinden Nur Yerlitaş’ta hastaneye kaldırılmıştı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı