SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kanatsız Kuşlar 14. Bölüm Fragmanı Muzaffer Bey’in Oğlu Kaçırılır!

Muzaffer’in oğlunun kaçırıldığını gören Emre küçük çocuğu ellerinden kurtarmayı başarabilecek mi yoksa bu kötü planın bir parçası mı olacak? Kanatsız Kuşlar merak edilen fragmanı yayınlandı.

Kanatsız Kuşlar 14. Bölüm Fragmanı Muzaffer Bey’in Oğlu Kaçırılır!
Bu haber Ahmet Yaman tarafından 15 Eylül 2017 - 0:07 'de eklendi ve 696 kez görüntülendi.

Zeynep ve Onur’un yakınlaştığını gören Nefise, gözlerine inanamaz ve kızının peşine düşer. Zeynep ise her şeyden habersiz, Onur’la doludizgin aşkını yaşamaktadır. Tuba, Muzaffer’le vakit geçirmek için Nefise’nin bir anlık yokluğundan yararlanır. Kaan, Cemre’nin internette, uygunsuz sitelere düşen fotoğraflarını görür ve Cemre için işler içinden çıkılmaz bir hal alır.Küçük Aysun, Mert’le oynarken, Mert’in düştüğünü gören Muzaffer, Aysun’u bunun suçlusu sayarak öfkeden delirir.Aysun’u savunan Emre ile Muzaffer’in karşı karşıya gelmesi büyük olayların başlangıcı olur. Emre, intikam hırsıyla, Behzat’ın sinsi planlarından habersiz, yeniden onunla çalışmaya başlar.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı