SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kara Sevda 58. Bölüm Fragmanı Zeynep İtiraf Edecek mi?

Star Tv’nin sevilen dizisi Kara Sevda’nın yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Kara Sevda 58. Bölüm fragmanını şimdi hemen buradan izleyebilirsiniz. Kemal Ozan’ın katilini bulmaya bir adım daha yaklaşıyor. Yeni bölüm ile ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiiz.

Kara Sevda 58. Bölüm Fragmanı Zeynep İtiraf Edecek mi?
Bu haber Alper tarafından 22 Şubat 2017 - 22:00 'de eklendi ve 881 kez görüntülendi.

Kara Sevda 58. Bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici bölümün bitiminde izleyiciye sunuldu. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanında ki sürpriz ne? Kara Sevda yeni bölümüyle 29 şubat 2017 çarşamba akşamı Star Tv’de.Kara Sevda’nın yeni bölümünde neler yaşanacak?

Nihan ve Kemal hediye paketinde aradıkları cevabı bulamaz fakat cevabın çok yakında bir yerlerde olduğunun farkındadırlar. Zeynep’i son anda ipten alan Emir bu defa sıradışı bir adım atacaktır. Kemal eğer depoda bulduğu ipucunu doğru kullanırsa resmen katilin kimliğini bulabilecektir. Asu Emir’in planından neden vazgeçtiğine bir türlü anlam veremez. Ozan’ın katilini arayan kara sevdalılara en büyük yardım eli Asu’dan gelir.

Zeynep başına gelenlerin gerçek yüzünü öğrendiğinde Emir’in Nihan için kendisini satabileceğini görür. Komiser Hakan elindeki ipucu düğmeyi incelemeye verir belki de bu düğmede katilin parmağı olabilir. Kemal sorularına yanıt bulmak için Zeynep’le yüzleşir fakat Zeynep onu farklı şekilde yönlendirir. Zeynep deşifre olmamak için Tarık’a sığınır. Zeynep için artık kaçacak fazla bir yer kalmamıştır. Kemal Tarık ve Zeynep’i takibe aldığında bazı ipuçları yakalar. Kemal Ozan’ın katilini bulmaya hiç bu kadar yakın olmamıştır.Kara Sevda 58. Bölüm Fragmanı


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı