SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kara Yazı 3. Bölüm Fragmanı Yaren gördüklerini ispat edebilecek mi?

Dark Story’nin ilk dizi projesi Kara Yazı’dan beklenen 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler..

Kara Yazı 3. Bölüm Fragmanı Yaren gördüklerini ispat edebilecek mi?
Bu haber Alper tarafından 04 Nisan 2017 - 22:43 'de eklendi ve 621 kez görüntülendi.

Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un Dark Story isminde kurmuş oldukları şirketin Kanal D için hazırladığı yeni dizisi salı akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Dark Story’nin ilk projesi olan Kara Yazı dizisinin bu akşamki yeni bölümü sonrası 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Emre Kınay, Haluk Bilginer, Zeynep Çamcı ve Ushan Çakır’ın başrollerini paylaşacağı dizinin yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt üstleniyor.İşe alınan Yaren, iki hafta boyunca eğitim alacaktır. Eğer bu süre zarfında başarı elde edemezse işten çıkarılacaktır. Yaren’in biran evvel bir iz bulması gerekmektedir. Mehmet’i yakından incelemeye başlar ve gördüklerinden sonra Mehmet’in suçlu olduğunu düşünmeye başlar. Fakat ispatlaması için elinde bir delik olması lazımdır. Diğer yandan Derya’nın atmış olduğu adım Karahan Ailesi’ni üstüne çekmiştir. Acaba Derya bir çözüm yolu üretebilecek midir?

Kanal D’nin yeni dizisi Kara Yazı’nın 3. Bölüm Fragmanı
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı