SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kendi Memleketinin Takımı İçin Konser Verecek

Türk Halk Müziğinin Sanatçısı olan Musa Eroğlu, Mersin ilinin Mut ilçesi içerisinde Mut İdman Yurdu Belediyespor ve de Mersin Yol spor arasında gerçekleşmiş olan futbol maçını çok büyük bir dikkat ile izledi. Ünlü durumdaki sanatçı, memleketinin takımı için çok özel bir konser verecek olduğunu da açıkladı.

Kendi Memleketinin Takımı İçin Konser Verecek
Bu haber Vedat Soylu tarafından 20 Mart 2017 - 23:20 'de eklendi ve 404 kez görüntülendi.

Mersin’de Süper Amatör Play-Off grubu içerisinde mücadele etmekte olan ev sahibi takımın 4 – 2’lik bir skor ile galip gelmiş olduğu Mut İdman Yurdu Belediyespor ile Mersin Yol spor futbol müsabakasını baştan sona kadar seyretmiş olan Musa Eroğlu açıklamasında; ”Maç fazlası ile keyifli idi. Mut İdman Yurdu Belediyespor ise maçı ilk yarıda bitirmişti aslında. 2 takımı da yürekten kutluyorum. Ufak tefek bir takım şeyler oldu. Centilmenlik çok daha iyidir aslında diyorum. Spor insanları asıl olarak törpüler, insanları çok daha sakinleştirir, yan yana da oturmayı sağlar. Çocukları gerçekten de çok kutluyorum” ifadelerine yer verdi.
Daha sonra konuşmasına devam eder iken Mut İdman Yurdu Belediyespor faydası için çok özel bir konser verecek olduğunu da açık bir şekilde belirtmiş olan Musa Eroğlu sonrasında ise; ”Çocuklara büyük bir katkı sağlamak için bir konser gerçekleştireceğiz. Toplanmış olan para ile burada çocukların bir takım ihtiyaçları karşılanacak” ifadeleri ile konuştu.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı