SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kendisine Hiç Bu Kadar Çok Acımadığını Açıkladı

Trump Towers Gösteri Merkezi içerisinde, 17 Mart Cuma gününde prömiyeri yapılacak tiyatro oyunlarından ”Tek Kişilik Şehir” ile alakalı provalar aralıksız olarak devam etmekte.

Kendisine Hiç Bu Kadar Çok Acımadığını Açıkladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 15 Mart 2017 - 7:00 'de eklendi ve 308 kez görüntülendi.

İzleyicisi ile buluşmak amacıyla gün saymaya başlayan Serhat Kılıç; ”Tek Kişilik Şehir” isimli oyunu için, ”Provalar esnasında, bu karakteri canlandırır iken kendime hiç bu kadar çok acımamıştım ve de kendime hiç bu kadar fazla gülmemiştim” ifadelerine yer verdi..Ünlü ve başarılı oyuncu; ”İlk kez bir oyunu çalışır iken benim için aslında oyun olmaktan çıktı ve de yalnızlığım ile yüzleştim. 25 yıl öncesinde bu oyunu kaleme almış olan Behi Ak’ın bu şekilde Nostradamusvari kehanetlerinden ise benim gibi herkesin fazlası ile etkileneceğini düşünmekteyim. Çünkü bu eğlenceli durumdaki çaresizliği sanıyorum ki hepimiz pek çok defa yaşıyoruz” ifadeleri ile konuştu.

Usta tiyatroculardan Serhat Nalbantoğlu’nun yönetmenliği ile 17 Mart gününde saat 20.30’da Trump Towers Gösteri Merkezi içerisinde izleyici ile buluşacak olduğu açıklanan ödüllü oyun, komik ve de absürt bir kabusun senaryosu. Oyun ayrıca, iletişim çağı içerisinde iletişimsizliği, konfor içerisinde rahatsızlığı, kalabalıkların arasında yalnızlığı, mutluluğun içerisinde ise mutsuzluğu esprili bir dil ile açık bir şekilde anlatıyor.Oyuna harika oyunculuk performansları ile Serhat Kılıç ile birlikte Gerçek Alnıaçık ve de Benian Dönmez can vermekte.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı