SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Kim Milyoner Olmak İster’de bir milyonluk soruya az kalmıştı!

Uzun bir aradan sonra Kim Milyoner Olmak İster’de 11. soru açıldı.

Kim Milyoner Olmak İster’de bir milyonluk soruya az kalmıştı!
Bu haber Alper tarafından 27 Mart 2017 - 18:41 'de eklendi ve 281 kez görüntülendi.

Murat Yıldırım’ın sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster yarışma programında uzun bir zaman sonra 250 bin değerindeki soru açıldı. 1 milyon değerindeki ödül sorusuna ise son bir soru kalmıştı.Kim Milyoner Olmak İster’de bu hafta Emre Toraman isimli yarışmacı büyük ödül sorusuna çok yaklaştı. İstanbul’dan katılan 30 yaşındaki yarışmacı 11. soruda takıldı. Aslında bir jokeri daha vardı ama o joker hakkını son soruya taşımak istedi. Telefon joker hakkı da bulunan yarışmacı 11. soruda doğru yanıtı bulamadı ve 250 bin değerindeki ödülü kaybetti. Galatasaray Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan yarışmacı senelerdir bu hayali kurduğunu ifade etti.

11. soru şöyleydi:

”kullanmakta olduğumuz takvime göre aşağıdakilerden hangisi tarihte yaşanmış gerçek gündür”Doğru cevap: ”29 Şubat 1600”

Yarışmacı şıklarda bulunan ”29 Şubat 1600” cevabını verdi ve 15 bin değerindeki ödülle yarışmadan ayrıldı. Murat Yıldırım’ın sunuculuk yaptığı bu günlerde ilk defa bir yarışmacı 1 milyon değerindeki bir soruya çok yaklaştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA