SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kiralık Aşk Bölüm Tekrarlarıyla Star TV Ekranlarında! Ne Zaman

Star TV ekranlarının unutulmaz ve reytingleri alt üst eden dizilerinden ”Kiralık Aşk” bölüm tekrarıyla Star TV ekranlarında yayınlanacak!

Kiralık Aşk Bölüm Tekrarlarıyla Star TV Ekranlarında! Ne Zaman
Bu haber Ahmet Yaman tarafından 06 Temmuz 2017 - 15:21 'de eklendi ve 431 kez görüntülendi.

Bando Film‘in yapımcılığını üstlendiği, Metin Balekoğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu ve başrollerini Barış Arduç, Elçin Sangu, Levent Ülgen, Nergis Kumbasar ve Kerem Fırtına gibi isimlerin paylaştığı ”Kiralık Aşk” dizisi, tekrar eden bölümleri ile bu günden itibaren hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanacak. Uzak bir akrabasından miras kalan bir evi, üzerine geçirmek için ailesi tarafından zorla sahte evlilik yaptırılan bir gencin başından geçen hikayeyi konu edinen dizi, izleyicileri bir zamanlar ekrana kilitlemişti.Geçtiğimiz yıllarda gösterimde olan ve izleyicilere dram dolu anlar yaşatan ”Kiralık Aşk” dizisi, hafta içi her gün saat 13.00’de Star TV ekranlarında bölüm tekrarıyla yayınlanacak!
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı