SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kırlangıç Fırtınası 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Fox Tv

Emel Çölgeçen, Fikret Kuşkan ve Ekin Mert Daymaz’ın başrollerini paylaştığı Fox’un yeni dram dizisi Kırlangıç Fırtınası 2. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kırlangıç Fırtınası’nın 2. bölüm tanıtımı ilk bölüm yayınlandıktan sonra hemen izleyicileriyle buluştu.

Kırlangıç Fırtınası 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Fox Tv
Bu haber Alper tarafından 06 Mart 2017 - 22:29 'de eklendi ve 375 kez görüntülendi.

Fox Türkiye’nin yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son zamanların en iyi dram dizisi olarak değerlendirilen Kırlangıç Fırtınası 2. bölümüyle 13 mart pazartesi akşamı saat 20:00’da fox tv ekranlarında olacak.Abisinin zoruyla kendinden yaşça büyük zengin bir adamla evlendirilmek isteyen Ülfet aşık olduğu ve karnında çocuğunu taşıdığı erkekle kaçar. Abisi Kudret Ülfet’i kaçtığı sırada doğum yapacağı anda yakalar. Kudret kızgınlıkla Ülfet’in aşık olduğu adamı öldürüp çocuğunu da annesinden koparır. Ülfet’i de onu isteyen yaşlı adama verir. Bu sırada kendi eşininde doğum yaptığı anda Ülfet’in çocuğunu kendi çocuğuyla birlikte büyütür. Bu sır sadece Kudret’in, annesinin ve ebe kadının arasında kalır. Yıllar sonra kendi ayakları üzerinde durabilen Ülfet çocuğunu geri almak için harekete geçer. Fakat Ülfet’in çocuğunu geri alması hiç kolay olmayacaktır. Kudret Ülfet’in çocuğunu yıllardır sahiplenmiştir.

Kırlangıç Fırtınası 2. Bölüm Fragmanı
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı